Yükleniyor...

Kullanım Koşulları

Sinyalbak kullanarak aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız Sinyalbak kullanmamanızı tavsiye ederiz.

 1. Kullanım Şartlarındaki değişiklikler

Kullanım Şartlarını herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Kullanım Şartları değişikliklerini yayınladıktan sonra Sinyalbak halen kullanmaya devam ediyorsanız, yeni şartları kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz.

 1. Sinyalbak'daki Değişimler

Sinyalbak Sistemi herhangi bir bildirim yapmaksızın, herhangi bir özelliği veya hizmeti değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutar.

 1. Bilgi sahipliği; Sinyalbak kullanım lisansı; veri yeniden dağıtımı

Sinyalbak Sistemi ve onun Hizmetlerinin tüm hakları, başlıkları ve ilgileri saklıdır, aksi belirtilmedikçe. Sinyalbak veya onun Hizmetlerini kullanırken tüm bilgiler ne dilde, biçimde ve ortamda olursa olsun, telif hakkı ve ticaret markaları Sinyalbak ve onun iştiraklerin veya Veri Sağlayıcıların özel mülkiyetidir.

İçerik üzerinde veri madenciliğinin, robotların, veya benzer veri toplama ve ayıklama araçlarının kullanması yasaktır. Bizim yazılı onayımızı alınmadan Sinyalbak veya İçeriğine alt lisans verme, tahsis etme, devretme, satma, ödünç verme veya başka herhangi bir şekilde para ödeme ile İçeriğin dağıtması yasaktır. İçeriğin yetkisiz şekilde yeniden üretilmesi ve dağıtımını engellemek için kullanılan yöntemlerden kurtulmaya çalışmak yasaktır.

 

Bir önceki paragrafta açıkça izin verilmedikçe, Sinyalbak ve/veya veri sağlayıcıların önceden açık yazılı onayı olmaksızın herhangi bir şekilde veya herhangi bir amaç için herhangi bir hizmet veya malzemeyi satmayacağınızı kabul ediyorsunuz. Ayrıca, Sinyalbak ve ilgili veri sağlayıcıların önceden açık yazılı onayı olmaksızın, çeviri, kaynak kodlarına dönüştürme, makina koduna dönüştürme veya türev çalışmalar oluşturma dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, elektronik olarak veya başka bir şekilde verilebilecek herhangi bir yazılım veya belgenin kopyalarını yapamazsınız.

 1. Üçüncü taraf siteler ve reklamcılar

Sinyalbak'da üçüncü taraf websitesi bağlantıları olabilir. Bu sitelerin içeriğinde itiraz edilebilen, kanun dışı veya hatalı içerikler olabilir. Sinyalbak sitesindeki bağlantıları kullanarak girdiğiniz sitedeki işlem faaliyetleri veya herhangi bir faaliyetten Sinyalbak'ın sorumlu olmadığını onaylıyorsunuz. Bu bağlantıları memnuniyetiniz için veriyoruz ve bu sitelerde teklif edilen hizmetleri desteklemiyoruz. Sinyalbak üzerinden bulunan reklam verenlerle yapacağınız herhangi bir iş sizin ve o reklam verenin arasında kalacaktır. Reklam verenle aranızda yaptığınız işte kar veya zarar elde ederseniz bizim sorumlu olmadığımız onaylıyorsunuz.

Sinyalbak yetkisiz kullanımı kesinlikle yasaktır. Uyulmaması durumunda hesabın geçici veya devamlı olarak yasaklanması, herhangi ilgili ve uygun kanuni para veya başka cezalara neden olabilir

 1. İçeriğe ilişkin feragatname

Sinyalbak'da olan bilgilerinin kesin, güvenilir, doğru, bütün veya sizin ihtiyacınıza uygun olacağını garanti etmiyoruz. Hizmetlerimizde veya Sinyalbak sitesinde bulunan bilgileri, Sinyalbak özel bir şekilde bu bilgileri ilgili bilgilerin kaynağı olan (genel isim olarak “Veri Sağlayıcılar” ) profesyonel işletmelerden veya şirketlerden, borsalar, haber sağlayıcılar, veri sağlayıcılar ve diğer içerik sağlayıcılardan almaktadır. (mesela BATS veya diğer finansal borsalardan: New York Stock Exchange, NASDAQ, New York Mercantile Exchange ve Dow Jones gibi). Yine de, değişikl faktörler nedeniyle – insan veya mekanik hatalar dahil – Hizmetlerde ve Sitede bulunan bilgileri kesinlik, zamanındalık, kullanım sonucu ulaşılan sonuçlar ve doğru bilgi sıralaması açılarından Sinyalbak garanti etmiyor.

 1. Yatırım kararları ve yapılan işlemlere dair feragatname

Menkul kıymetler, emtialar ve diğer yatırımları alma, satma, tutma veya ticarete ilişkin tüm kararlar risk içerir ve en iyi olarak nitelikli finansal profesyonellerin tavsiyeleri doğrultusunda yapılır. Menkul kıymetlerde veya diğer yatırımlarda yapılan herhangi bir alım satım, büyük kayıp riskini beraberinde getirir. “Gün Ticareti” uygulaması, özellikle yüksek riskler içerir ve önemli miktarda para kaybetmenize neden olabilir. Herhangi bir alım-satım programı yapmadan önce, nitelikli bir mali uzmana danışmalısınız. Mali durumunuz ve finansal risklerinizin üstlenilmesi ışığında, bu tür işlemlerin sizin için uygun olup olmadığını lütfen dikkate alınız. Sinyalbak veya Hizmetlerimiz aracılığıyla aldığınız herhangi bir bilgi veya materyale dayanarak sizin veya başka bir kişinin katıldığı herhangi bir alım satım veya yatırım faaliyeti sonucunda sizin veya başka birinin maruz kaldığı zarar veya ziyandan hiçbir şekilde sorumlu olmayacağız.

 1. Varsayımsal performans sonuçlarına ilişkin feragatname

Varsayımsal performans sonuçlarının birçok doğal sınırlaması vardır, bazılarına aşağıda değinilmiştir. Herhangi bir hesabın gösterilenlere benzer kâr veya zarar alabileceği veya alacağını göstermez. Gerçekte, herhangi bir işlem uygulamasının ürettiği varsayımsal performans sonuçları ve gerçek işlem sonuçları arasında sıklıkla keskin farklar bulunur.

Varsayımsal performans sonuçlarının sınırlamalarından biri, genel olarak geriye doğru bakıştan yararlanılarak hazırlanmasıdır. Ayrıca, varsayımsal ticaret finansal risk içermez ve hiçbir varsayımsal ticaret kaydı, finansal riskin fiili alım satım üzerindeki etkisini tamamen açıklayamaz. Örneğin, ticari kayıplara rağmen zararlara dayanma ya da belirli bir alım satım programına bağlı kalma yeteneği, ticari sonuçları da olumsuz yönde etkileyebilecek önemli hususlardır. Genel olarak piyasa ile ilgili veya varsayımsal performans sonuçlarının hazırlanmasında tam olarak açıklanamayan ve hepsi gerçek ticaret sonuçlarını olumsuz etkileyebilecek herhangi bir özel alım satım programının kullanımı ile ilgili çok sayıda başkaca faktörler vardır.

 1. Erişim ve güvenlik

Hizmetlere erişiminiz ve kullanımınız için kayıt olabileceğiniz telefon numarası ve e-posta adreslerinin gizliliği ve kullanımı için sorumluluk kabul etmektesiniz. Şifre ve hesabın gizliliğini korumakla sorumlusunuz ve şifreniz veya hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden tamamen siz sorumlusunuz. Sinyalbak'da (a) parolanızı veya hesabınızın yetkisiz bir şekilde kullanımını veya herhangi bir başka güvenlik ihlalini derhal bildirmeye razısınız ve (b) her oturumun sonunda hesabınızdan çıktığınızdan emin olun. Sinyalbak, bu kurallara uyulmamasından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu tutulamaz ve olmayacaktır.

 1. Ödeme ve hizmet iptali
  1. sinyalbak.com sitesinden sipariş verdiğiniz herhangi bir üyelikle (ücretsiz deneme planı dahil) Kullanım Koşullarını okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.
  2. Hizmet peşin olarak aylık ve yıllık temellere göre paket kapsamına günlük çarpana göre ücretlendirilir. Aboneliği kısmen kullanma veya hesabın ödenmiş fakat henüz kullanılmamış kısımları için geri ödeme söz konusu değildir.
  3. Eğer Hizmeti mevcut ödenmiş süresiden önce iptal ederseniz, aboneliğinizin ödenmiş süre sonuna kadar etkin kalacaktır. Süre bittiği zaman, yeni ödeme alınmazsa abonelik hizmetleriniz kesilecektir.
  4. sinyalbak.com üzerinden USDT ile servis için ödenen paraların geri iade edilmesi kabul edilmemektedir. Müşterilerin hatalı adres belirtmeleri,veri hırsızlığı,aracı kurum ağ problemleri gibi durumlarda oluşabilecek zararlar veya kayıplar tamamen müşterinin sorumluluğunda olacaktır ve bu durumda Sinyalbak hiçbir sorumluluk kabul etmyecektir.
 2. Tazminat

Sinyalbak'da ve bağlı ortaklıklarına, iştiraklerine, yetkililerine, temsilcilerine, çalışanlarına, ortaklarına ve lisans verenlerine, Sinyalbak kullanımınız, Sinyalbak'a olan bağlantınız, Kullanım Şartlarının ihlali veya başka herhangi bir hakkın ihlal edildiğini yayın, ileti, değiştirme veya başka bir şekilde kullanıma sunma yoluyla gönderdiğiniz İçerik nedeniyle doğan veya bunlardan doğan herhangi bir üçüncü tarafın makul avukat ücretleri de dahil olmak üzere, tazmin etmeyi ve ödemeyi kabul etmektesiniz.

 1. Sonlandırma

Sinyalbak'ın size önceden haber vermeksizin Sinyalbak hesabınıza ilgili cep telefon ve e-posta adresinizle erişimi hemen sonlandırabileceği, herhangi bir Sinyalbak servisine erişimleri sınırlayabileceği veya askıya alabileceğini kabul ediyorsunuz. İlgili erişim sonlandırma, sınırlama veya yasaklama sebeplerine bunlarla sınırlı olmamak üzere dahil olanlar : (a) Kullanım Şartları veya başkaca tüzel sözleşmelerin veya anlaşmaların ihlali, (b) ülke resmi kurum ve kanun yapıcıların talebi, (c) işi sonlandırma veya Sinyalbak Sistemi Hizmetlerinde maddi değişimler (veya kısmen), (d) beklenmeyen teknik veya güvenlik hata ve sorunları, (e) uzun süre etkin olmama, (f) ve/veya sizin kanunsuz veya hileli faaliyetleriniz. İlave olarak, erişimin sebepli olarak tüm sonlandırma, sınırlandırma ve yasaklamalarına Sinyalbak'ın kararı vereceğine, ve hesabınızın veya ilgili e-posta adresiyle Sinyalbak'a girişin sonlandırılması siz veya üçüncü kişilere karşı Sinyalbak'ın sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz.

 1. Cep Telefon Numarası, Epostalar

Sinyalbak bir hesap oluşturarak Sinyalbak'ın e-posta adresinize ve cep telefonunuza pazarlama materyalleri, servislerle ilgili duyurular, önemli bilgilendirme mesajları, özel teklifler, vb gönderebileceğine onay vermektesiniz. Gelen e-postalarda ve smslerde bulunan linke tıklayarak bu postalara olan üyeliğinizi değiştirebilirsiniz.

 1. Kurallar

Sinyalbak'da bir hesap açıp kullanarak kurallarımız sayfasını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.